Wskazówka 1: Nie spiesz się
Daj sobie dużo czasu na kompleksowe planowanie. Weź również pod uwagę, że dostawa kuchni może potrwać kilka tygodni, w zależności od poziomu indywidualnych wymagań.
Wskazówka 2: Mierz i rysuj
Dokonaj precyzyjnych pomiarów w swojej kuchni. Możesz więc zobaczyć, jaki kształt i moduły kuchenne są odpowiednie. Określ dokładne położenie okien, drzwi i połączeń.
Wskazówka 3: Styl i design
Kształt litery U, G czy L? Czy jest w ogóle miejsce na wyspę kuchenną? Fronty i blaty są dostępne we wszystkich wariantach, od stylu wiejskiego domu po industrialny wygląd. To pokazuje, że może pomóc planer kuchni online lub bezpłatna, niezobowiązująca porada eksperta.
Wskazówka 4: Wysokość blatu roboczego i układ
Aby zapewnić zdrowe plecy i niemęczącą pracę, wysokość blatu z płytą i zlewozmywakiem oraz wysokość montażu kuchenki powinna być dostosowana do użytkownika. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu i niewielkim odległościom poszczególne etapy pracy łączą się harmonijnie.
Wskazówka 5: Sprzęt AGD
Jakie funkcje muszą spełniać Twoje urządzenia i jaka wygoda jest ważna? Nie wszystkie możliwe funkcje wyposażenia są naprawdę potrzebne w codziennym życiu. Należy również upewnić się, że urządzenia oszczędnie zużywają energię.
Wskazówka 6: Miejsce do przechowywania, śmieci i dodatki
Przegląd przyborów kuchennych pozwala prawidłowo ocenić wymaganą przestrzeń do przechowywania i liczbę szafek. Zwróć także uwagę na pytanie dotyczące odpadów: Ile ich jest i jak są one oddzielane? Każdy, kto ma zwierzaka, np.  kota lub psa powinien również zastanowić się, gdzie jest miejsce na wodę pitną i pojemniki na karmę.

Przyjdź do nas a chętnie pomożemy ci zaprojektować swoją wymarzoną kuchnię.

Przeczytaj również: