Przejdź do treści

Nowość – WIM chemia budowlana – Konkurs dla Wykonawców

Oferta firmy Krystian poszerzyła się o nowe produkty z firmy WIM. Do oferowanych produktów należą zaprawy klejowe, zaprawy budowlane, preparaty gruntujące i  zaprawy do spoinowania.

5 produktów najlepiej się sprzedających:

Krystian Police |Chemia budowlana wim zaprawa wim flex | Materiały budowlane Szczecin

1. WIM Flex –  wysoko elastyczna, cienkowarstwowa zaprawa klejąca do wszystkich rodzajów płytek ceramicznych, gresów i klinkierowych każdego formatu i nasiąkliwości, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Może być stosowany do klejenia płytek na ścianach z płyt kartonowo-gipsowych, posadzkach z zamontowanym ogrzewaniem podłogowym, na odpowiednio wykonanych i wyschniętych powłokach hydroizolacyjnych w kabinach natryskowych, na tarasach i w basenach. Nadaje się również do układania kamienia naturalnego, niewrażliwego na działanie wilgoci i przebarwienia. Dostępne w 5- i 25-kilowych workach.

Krystian Police | Chemia budowlana wim zaprawa wim gres | Materiały budowlane Szczecin2. WIM Gres – wzmocniona, cienkowarstwowa zaprawa klejąca do płytek gresowych, ale także ceramicznych i klinkierowych o nasiąkliwości powyżej 1%, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Maksymalny format płytek – to 45×45 cm wewnątrz pomieszczeń, – 30×30 cm na zewnątrz pomieszczeń.  Może być również stosowany do układania płytek na ścianach kartonowo-gipsowych oraz do murowania lekkich ścian działowych z betonu komórkowego. Dostępne w 5- i 25-kilowych workach. Krystian Police | Chemia budowlana wim zaprawa wim klej | Materiały budowlane Szczecin

3. WIM Klej – standardowa, cienkowarstwowa zaprawa klejowa do płytek ceramicznych: ściennych i podłogowych, na nieodkształconych podłożach. Zalecany także do płyt i płytek cementowych. Nadaje się również do murowania lekkich ścian działowych z betonu komórkowego.  Dostępny w 25-kilowych workach.

Krystian Police | Chemia budowlana wim wylewka | Materiały budowlane Szczecin4. WIM Wylewka – cementowa masa samopoziomująca do ręcznego wyrównywania podłoży. Wylewką WIM można wyrównać podłożę przed układaniem ceramicznych płytek podłogowych, parkietu, laminowanych i drewnianych paneli podłogowych, wykładzin dywanowych i PVC. Stosuje się ją na następujące podłoża: beton, jastrych cementowy lub anhydrytowy. Grubość nakładanej warstwy od 2 do 10 mm. Dostępna w 25-kilowym opakowaniu.

5. Krystian Police | Chemia budowlana wim fuga diamentowa | Materiały budowlane SzczecinWIM Fuga Diamntowa – epoksydowa zaprawa dekoracyjna przeznaczona w szczególności do fugowania mozaiki szklanej, płytek szklanych i płytek metalicznych. Charakterystyczny efekt połysku (błyszczący metaliczny) wpływa na uzyskanie niespotykanego efektu wizualnego. WIM FUGA DIAMENTOWA znajduje zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń typu SPA&Wellness, restauracje, baseny, Aquaparki, łazienki oraz kuchnie. Dostępna w 10 kolorach, do wykonywania spoin o szerokości 1-15mm. Dostępna w 2-kilowym opakowaniu.

Ponadto zapraszamy  Wykonawców do udziału w programie partnerski WIM

ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA NAGRODY

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy jedynie :

  1. Wypełnić deklarację uczestnictwa
  2. Kupuj produkty WIM z punktami PZP
  3. Wycinaj punkty z opakowań
  4. Wybieraj nagrody z katalogu nagród
  5. Uzbieraj odpowiednią liczbę punktów
  6. Wypełnij czytelnie druk zamówienia
  7. Wypełniony druk wraz z odpowiednią ilością zebranych punktów wyślij listem poleconym do biura programu
  8. Kurier przywiezie Ci nagrodę
  9. Zacznij od początku