Przejdź do treści

Przełom w sprzątaniu – profesjonalne środki czyszczące TENZI

Na skuteczne sprzątanie składa się nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim dobór odpowiednich środków czyszczących. Obecnie na rynku prawdziwym przełomem stają się profesjonalne środki czyszczące marki TENZI. Preparaty te są cenione nie tylko przez coraz większą liczbę gospodarstw domowych, ale także profesjonalne firmy sprzątające.

Z bogatej oferty środków TENZI na wyjątkową uwagę zasługują poniższe preparaty:

TENZI – podłogi drewniane – to wyjątkowa kompozycja niejonowych związków powierzchniowo czynnych, mieszanki metanolu i izopropanolu a także substancji zapachowych (jaśmin) i pomocniczych, która radzi sobie z wszystkim rodzajami zabrudzeń na powierzchniach drewnianych. Nadaje się do mycia podłóg lakierowanych, poręczy, boazerii drewnianej i okładzin schodowych. Idealnie usuwa nie tylko codzienny kurz i brud, ale również trudne plamy z tłuszczu. Preparat występuje pod postacią wyjątkowo wydajnego koncentratu, który pozostawia powierzchnię idealnie czystą, pozbawioną smug.

TENZI – Top Efekt Kan – to specjalistyczna emulsja czyszcząca przeznaczona do zabezpieczania posadzek twardych. Wykazuje działanie silnie nabłyszczające, co sprawia efekt wyjątkowej czystości. Dodatkowo preparat chroni powierzchnie przed wnikaniem brudu. Nadaje się do posadzek betonowych, z lastrika, terakoty, betonu i nieutwardzonego kamienia.

TENZI TOP SMOG do szyb kominkowych – to wyjątkowo skuteczny środek ułatwiające mycie szyb kominkowych. Wyjątkowo szybko i skutecznie usuwa wszystkie zabrudzenia z sadzy, czarne smugi, a nawet trudne do usunięcia przypalenia. Można go używać również do czyszczenia wkładów piecyków. Preparat dostępny w pojemniku z atomizerem, który ułatwia nanoszenie środka na zabrudzone szyby.

TENZI DERAST do usuwania kamienia i rdzy – to wyjątkowo mocno skoncentrowany, silnie kwaśny preparat do usuwania rdzy, kamienia wapiennego i kamienia kotłowego z powierzchni odpornych na kwasy. Podobne działanie wykazuje również preparat TENZI TOP EFEKT SANIT GT, który usuwa naloty kamienne, rdzę i inne zanieczyszczenia pochodzenia nieorganicznego, a także doskonale czyści, pielęgnuje i nabłyszcza.

TENZI Gres Kam – to wysoce skoncentrowany alkaliczny środek do czyszczenia płytek ceramicznych gładkich, mikroporowatych  i drobnoszorstkich. Szczególnie zaleca się używanie tego preparatu do mycia powierzchni z kamienia sztucznego oraz doczyszczania mikroporowatych płytek gresowych. Wykazuje silne działanie w zakresie rozpuszczania nawet najbardziej silnych zanieczyszczeń. Ważne jest również to, że środek nie pozostawia żadnych smug.

TENZI TOP GLASS – to nowoczesny preparat do mycia okien, luster, szyb samochodowych oraz innych powierzchni szklanych i szkliwionych. Zastosowanie środka gwarantuje idealną czystość, przejrzystość brak jakichkolwiek zacieków i smug. Dodatkowo płyn posiada właściwości nabłyszczające i zostawia miły zapach.

TENZI PANELE LAMINOWANE to wyjątkowo silnie skoncentrowany preparat do mycia paneli laminowanych. Usuwa nie tylko codzienny brud i kurz, ale także trudne do zlikwidowania plamy z oleju i innych tłuszczy. Nadaje się do mycia nie tylko paneli podłogowych, ale również ściennych, drewna lakierowanego i oklein meblowych.

TENZI TOP EFEKT EXOTICpreparat do mycia posadzek i wyposażenia wnętrz (mebli, urządzeń biurowych). To nowoczesny środek, który dokładnie likwiduje wszelkie zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie nie tylko czyste, ale również równomiernie nabłyszczone. Zaletą preparatu jest również szybie schnięcie mytych powierzchni i wyjątkowo miły zapach owoców egzotycznych.

Przeczytaj również: